ҚазБСҚА сауалнамасы

Сіз ҚазБСҚА туралы қайдан білдініз?
  • Басқа
  • Достарымнан
  • Интернет
  • Газеттерден/журналдардан

Голосовать результаты

Жаңалықтар

30

Сәу

Құрметті ұстаздар және ата-аналар!!! ҚазБСҚА жанындағы лицей Қазақстан Халықтарының бірлігі күніне арналған «Әлем жарқырай түссін» атты балалар сурет байқауына қатысуға шақырады. Байқау 2018 жылдың 28 сәуірі күні өткізіледі. Байқауға қатысу үшін өтініштерді ҚазБСҚА жанындағы лицейдің электрондық почтасына lyceum@kazgasa.kz 2018 жылдың 27 сәуіріне дейін жібере аласыздар.

толық >>

24

Сәу

2018 жылдың 2 мен 5 сәуір аралығында Қазақстан Республикасының білім беру саласының заңнама талаптарының сақталуы тұрғысынан ҚазБСҚА жанындағы колледжде іріктеу мемлекеттік аттестация өткізілді.

толық >>

мамыр

21

Іс-шара күнтізбесі

0 іс-шара айына
Негізгі бет → Жұмыс кестесі

Жұмыс кестесі

 ХБК СК-ның

спорттық-бұқаралық жұмысының

2016-2017 оқу жылындағы

 күн тізбелік жоспары

 

Іс шаралар

 

Өтетін

мерзімі

 

Өткізуге

жауапты

 

Лауазымы

 

 

1.

Эстафета (Президенттік сынаққа дайындық)

 

11.10.2016г.

ХБК СК-ның

ұйымдастыру

комитеті

2.

1-курс студенттерінің дәстүрлі Спартакиадасы:

- футзал;

- волейбол;

- баскетбол;

- стол теннисі (ұлдар);

- стол теннисі (қыздар);

- тоғызқұмалақ;

- шахмат.

 

 

 

01.11-21.11.

2016г.

 

 

Ақылов Т.Ж.

Қалияқбарова С.К.

Сақтағанова М.Х.

Югай И.В.

Битуреева Э.Т.

Айманбетов Б.Ж.

 

 

проф.ассист-ті

проф.ассист-ті

проф.ассист-ті

ассоц-ған проф.

проф.ассист-ті

проф.ассист-ті

 

 3.

Профессор оқытушылар құрамы  және ХБК қызметкерлерінің  дәстүрлі Спартакиадасы:

- волейбол;

- шахмат;  

- эстафета;

- арақан тарту;

- стол теннисі; 

- баскетбол торына доп түсіру.

 

 

 

12.01-18.01. 2017г.

 

 

Қалияқбарова С.Қ.

Айманбетов Б.Ж.

Югай И.В.

Ақылов Т.Ж.

Битуреева Э.Т.

Сақтағанова М.Х.

 

 

проф.ассист-ті

проф.ассист-ті

ассоц-ған. проф

проф.ассист-ті

проф.ассист-ті

проф.ассист-ті

 

4.

Студенттер және колледж оқушылары арасындағы Кубок жарыстары:

- футзал;

- стол теннисі (қыздар);

- стол теннисі (ұлдар);

- тоғызқұмалақ;

- шахмат;

- волейбол;

- баскетбол;

 

 

 

21.02-10.03.

2017г.

 

 

 

Ақылов Т.Ж. Битуреева Э.Т.          Югай И.В.

Айманбетов Б.Ж.

Қалияқбарова С.Қ.

Сақтағанова М.Х.

 

 

 

проф.ассист-ті

проф.ассист-ті

ассоц-ған проф

проф.ассист-ті

проф.ассист-ті

проф.ассист-ті

 

 

5.

Футзалдан қала деңгейіндегі «ХБК президентінің Кубогі» жарысы

11.04-18.04.

2017г.

ХБК СК-ның

ұйымдастыру

комитеті

6.

Тоғызқұмалақтан ҚР ЖОО арасында Республикалық турнир

23-27.01.17г.

ХБК СК-ның

ұйымдастыру

комитеті

7.

Стол теннисінен қалалық жоо қатысуымен жеке-командалық біріншілік

жоспар бойынша

 Битуреева Э.Т.

проф.ассист-ті

 

8.

Қалалық кіші-футбол біріншілігіне қатысу.

 Алматы қ.

жоспар бойынша

 Ақылов Т.Ж.

проф.ассист-ті

 

9.

Қалалық Ушу жарысына қатысу

жоспар бойынша

 Битуреева Э.Т.

проф.ассист-ті

 

10.

Қалалық Фитнес  жарысына қатысу

жоспар бойынша

Югай И.В.

ассоц-ған проф.

11.

Республикалық ұлттық би жарысына қатысу

жоспар бойынша

Сақтағанова М.Х.

проф.ассист-ті

 

 

12.

Шахматтан профессор оқытушылар құрамы  және ХБК қызметкерлерінің  Чемпионаты

январь

Айманбетов Б.Ж.

проф.ассист-ті

13.

Баскетболдан жолдастық кездесу

жарты жылда

 2 рет

Сақтағанова М.Х.

проф.ассист-ті

 

14.

Волейболдан жолдастық кездесу

жарты жылда

 2 рет

Қалияқбарова С.К.

проф.ассист-ті

 

15.

Футзалдан жолдастық кездесу

жарты жылда

 2 рет

Ақылов Т.Ж.

проф.ассист-ті

 

           

 

 

ХБК СК-ның   2016-2017 оқу жылындағы

Спорттық шеберлікті жетілдіру

                                                                       дайындығының жаттығу графигі                                                                                                                                    

Спорт түрлері

Бапкердің

аты жөні

Дс.

Сс.

Ср.        

Бс.

Жм.

1.

Футзал

Ақылов

Талғат Жұмақанұлы

 

 15.00-16.40

 

 15.00-16.40

 

2.

Стол теннисі

(ұлдар)

Битуреева

Эльмира Тулендықызы

 

 

 15.00-16.40

 

15.00-16.40

3.

Стол теннисі

(қыздар)

Қалияқбарова 

Сайлау Қайырлханқызы

 

 

15.00-16.40

 

 15.00-16.40

 

4.

Атлетикалық

гимнастика

Ақылов

Талғат Жұмақанұлы

 15.00-16.40

 

 15.00-16.40

 

 

5.

Волейбол

Қалияқбарова 

Сайлау Қайырлханқызы

 

 

 

 

 15.00-16.40

 

 

 15.00-16.40

6.

Фитнес

(Оксисайс)

Югай

Инна Владимирқызы

  15.00-16.40

 

 15.00-16.40

 

15.00-16.40

7.

Баскетбол

Сақтағанова Мадина

Хамзатбекқызы

 15.00-16.40

 

 

 

 15.00-16.40

8.

Шахмат

Айманбетов

Боқан Жомартбайұлы

 

 15.00-16.40

 

 15.00-16.40

 

9.

Ушу

Битуреева

Эльмира Тулендықызы

 15.00-16.40

 

 

 15.00-16.40

 

10.

Хореография

(билер)

Сақтағанова Мадина

Хамзатбекқызы

 

 15.00-16.40

 

 

 15.00-16.40

 

11.

Т/кұмалақ

Айманбетов

Боқан Жомартбайұлы

 15.00-16.40

 

 

 

 15.00-16.40

 

Ескерту: 11үйірме,спорттың 10 түрінен.

 

 

  

 

 

 1    2    3       бет